playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’DEN YENİ MÜFREDATA TEPKİ

70

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, memleketi Manisa’nın Akhisar ilçesinde partililerle bir araya geldi. Akhisar’ın kurtuluşunun 95. yılını da kutlayan Akçay, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Başlayan 2017-2018 eğitim öğretim yılıyla ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığının hazırladığı yeni müfredat içerisinde yer alan 5’inci sınıf öğrencilerinin göreceği Sosyal Bilimler kitabında Atatürk kısmının çıkarılmasını eleştiren Akçay, “Bir kısa ve ön incelemeden sonra maalesef bunun doğru olduğunu görüyoruz. Fakat 6’ıncı, 7’inci ve 8’inci sınıflardaki Atatürk ile İlke ve İnkılapları aynı şekilde kalmaktadır. Dolayısıyla Mustafa Kemal Atatürk bilhassa bugünlerde çocuklarımıza, gençlerimize çok daha ayrıntılı bir milli şuurla öğretmemiz gereken en önemli değerlerimizin, milli değerlerimizin başında gelmektedir. Atatürk, her türlü tartışmadan ve spekülasyondan uzak tutulmalıdır. Ders kitaplarında Sivas, Erzurum, Alaşehir, Balıkesir ve Nazilli Kongresi gibi kongrelerin de ayrıntılı olarak yer almasında biz fayda görüyoruz. Bilhassa 15 Temmuz 2016’daki hain FETÖ darbe girişimi, girişime gelen süreç, o günden bugüne yaşadıklarımız ve ülkemizin içinde bulunduğu siyasi ortamı değerlendirdiğimizde sadece çocuklara ve gençlerimize değil her kesime Türk milletinin birliğini, bütünlüğünü, varlığını temsil eden büyük bir değer olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü daha iyi anlatmalıyız. Bu sadece okullarda ders programları ile değil her alanda üniversitelerimizde, medyada çeşitli meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları olarak bütün insanlarımıza yeniden hatırlatılmalıdır.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.