playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’Lİ ADAY ADAYI KİLCİ; “LİDERİMİZE VE TEŞKİLATIMIZA GÜVENİYORUZ”

48

MHP eski Milletvekili Hasan Ali Kilci, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin teveccüh ve talimatları yeniden aday adayı olduğu açıkladı.

Kilci, “Genel Başkanım Devlet Bahçeli Bey’in teveccüh ve talimatları İle 27. Dönem Milletvekili Seçimlerinde Kayseri ‘den Aday adayı olduğumu tüm kamuoyuna saygılarımla bildiririm. Allah’ın rahmeti, bereketi ve zaferi Milliyetçi Ülkücülerin olacaktır. Çaba gayret ve mücadelemiz Milliyetçi Hareket Partisini birinci parti yapmaktır.” ifadelerini kullandı.

Ülkemiz sıkıntıdadır. Her tarafımız düşmanlarla doludur. Ekonomimiz bozulmuştur. Ama ekonomimizde düzelecektir. Bütün şer odaklarının kökünü kazıyacağız. Biz bu ülkede bin yıllık tarihimizde insanlarımızı birbirinden ayırmadan ayrıştırmadan kalıplaştırmadan beraberce yaşayacağız. Yeniden bu dönemde milletvekili aday adayıyım. Bende diğer arkadaşlarım gibi Lider-Teşkilat- Doktrin prensibine inanan teşkilatlarımızın kademelerinde her görevi yaparak bu göreve geldim.  Milletvekilliği de yaptım. Bu şerefli görevi de yaptım. Bu bana yeter. Bir çok değerli arkadaşlarımız var aday adayı olan. Hepsine başarılar diliyorum. Liderimize güveniyoruz, teşkilatımıza güveniyoruz.

Hiç oynamadık yerimizde duruyoruz. Sıramız, sıralamamız ne olursa olsun bizim başka yerlere gitme gibi yetiştiğimiz, emek verdiğimiz çile çektiğimiz, işkence odalarında kaldığımız hareketimizi terketmemiz hiç bir şekilde düşünülemez. Bu konuda Genel Başkanımızın ve teşkilatımızın sözüdür. Hiçbir şekilde küslüğümüz, kırgınlığımız olmaz . Sıralamamız iyi olursa da kapımız herkese açık olur her zaman ki gibi. Herkesi bağrımıza basarız.

Hareketimizi iktidara getirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.