playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’Lİ ADAY ADAYLARI SAHADA YER ALMAYA DEVAM EDİYOR

51

MHP 27. Dönem Milletvekili aday adayları, Argıncık Toptancılar Sitesi, Orta Sanayi ve çevresindeki iş yerlerini, Kayseri Erciyes Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nazmi Yücel’i ziyaret ederek sahadaki yerlerini aldı. MHP Kayseri Milletvekili aday adayları, 24 Haziran 2018’de yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri için çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Birlik ve beraberlik ruhu içinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden MHP Kayseri 27. Dönem Milletvekili aday adayları esnaf ziyaretlerindeki tespit ettikleri sorunları ve mağduriyetleri not alarak, giderilmesi için çalışmalara devam edeceklerini belirttiler. Kayseri Erciyes Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nazmi Yücel’i de ziyaret eden aday adayları esnaflarımız ve sanatkarlarımızın sorunlarını başkana ilettiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.