playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’Lİ BAŞKANIN OĞLUNA MUHTEŞEM SÜNNET DÜĞÜNÜ

124

MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan´ın oğlu Hasan Alp düzenlenen sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımını attı. Sünnet düğününde Müslümanların Haçlılarla savaş gösterisinde genç bir savaşçıyı canlandıran Hasan Alp´in kamasıyla Hristiyan komutanı öldürmesi  davetlilerden büyük beğeni topladı.

Özel bir düğün salonunda gerçekleştirilen sünnet düğününe Milliyetçi Haraket Partisi İl Başkanı Baki Ersoy, Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş, MHP Önceki Dönem Milletvekili Süleyman Korkmaz, İş Adamları Hüseyin Dede Göç, Kadir Göç, Ticaret Odası Meclis Üyesi Hacı Çevikel, MHP Eski İlçe Başkanlarından Memduh Uzunluoğlu İle Doğan ailesinin yakınları iştirak etti.

Sünnet düğününde Müslümanların Haçlılarla savaşı gecede tiyatro olarak canlandırıldı. 

Müslümanların Haçlıların zulmünden kurtulduğu dönemi genç bir savaşçı olarak canlandıran Hasan Alp savaşın sonunda “Türk´e Kefen biçenin ölümü korkunç olur” diyerek Haçlı komutanı kamasıyla öldürmesi davetlilerden büyük alkış aldı.

Düğünde son olarak mehteran ekibi tarafından konser verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.