MHP’Lİ BAŞKANLARDAN BAHÇELİ’YE ZİYARET

24

Milliyetçi Hareket Partili (MHP) Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şiirin ve Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi genel merkezde ziyaret etti.
Üç MHP’li belediye başkanı ile birlikte Genel Başkan Bahçeli’yi ziyaret ettiklerini ifade eden Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, ziyarette Salihli, Turgutlu ve Selendili hemşehrilerin selamlarını iletip, çalışmalar hakkında bilgiler verdiğini söyledi.
Başkan Kayda, Şirin ve Savaş ile birlikte Ankara ziyareti kapsamında ayrıca MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay’a da nezaket ziyaretinde bulunup, çalışmalarında kolaylıklar dilediklerini vurguladı.

BAŞKAN KAYDA, ŞİRİN VE SAVAŞ İLE BİRLİKTE ANKARA ZİYRETİ KAPSAMINDA AYRICA MHP GENEL SEKRETERİ İSMET BÜYÜKATAMAN VE GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SADİR DURMAZ İLE MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ VE MANİSA MİLLETVEKİLİ ERKAN AKÇAY’I DA NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNUP, ÇALIŞMALARINDA KOLAYLIKLAR DİLEDİKLERİNİ VURGULADI. (BEHZAT AKCAN/MANİSA-İHA)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.