playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’li Çevikel’den Kocasinan aday adaylığı ile ilgili iddialı açıklama

33
MHP’den Kocasinan Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Hacı Çevikel iddialı açıklamalar yaptı.
Yerel seçim çalışmalarının sürdüğü MHP’de sürpriz bir isim Kocasinan için aday adayı olduğunu duyurdu. Bugüne kadar MHP’de İl Genel Meclis üyeliğinin yani sıra teşkilatlarda aktif olarak birçok görevde bulunan şu anda MHP İl Başkan yardımcılığı, partinin üst kurul delegeliği, TOBB üst kurul delegeliği görevlerini de yürüten Çevikel, aday adaylığını açıkladıktan sonra kamuoyunda destek görüyor.
Ticaret Odası Meclis üyesi de olan Çevikel, sektörün sorunlarına yönelik çıkışları ile de dikkat çeken bir isim olarak biliniyor. FETÖ ile mücadele konusunda da yaptığı açıklamalarla kamuoyundan destek gören Çevikel, “Yıllardır değişik kademelerde görev aldığım ve almayı da sürdürdüğüm MHP’den şimdi de Kocasinan Belediye Başkan aday adayı olmak benim için gurur. Bu uğurda millete hizmet için adayız. Bu kapsamda destek veren herkese teşekkür ediyorum. Takdir genel merkezimiz ve teşkilatlarımızındır. Allah nasip eder önce aday olup, sonrada seçilirsem Kocasinan’da yeni bir döneme birlikte imza atıp, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmanın sözünü veriyorum. Biz yerinde sayan, kendini tekrarlayan değil, hizmetiyle  sınırları aşan, modern, çağdaş bakışla milletle el ele eren, değerlerine sahip çıkan bir yönetim ortaya koyacağız. ” dedi.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.