playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’Lİ DOĞAN’DAN UYARI; “SOKAKTA DAHİ GEZEMEZSİNİZ”

46

MHP Kocasinan İlçe Teşkilatı Erkilet Mahalle Temsilciliğinin açılış töreninde konuşan MHP Kocasinan İlçe Teşkilatı Başkanı Hacı Ali Doğan, Milliyetçi Hareket Partisi ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye hakaret edenleri uyardı.

Doğan, “Buradan hala kendini Ülkü devi sananlara da birkaç bir şey söylemek istiyorum. Hala Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve Kıymetli Genel Başkanına sağda solda dedikodu üreterek bir nevi hakarete varır şekilde konuşmalar meydana gelmektedir. Buradan açıkça söylüyorum. Daha düne kadar el etek öpmek için sıra bekleyenler bugün baktığımız noktada ağzında salyalarla hakaret ediyor. Herkes aklını başına almak zorundadır. Hiç kimse Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve Genel Başkanına hakaret edemez. Buradan MHP Kocasinan İlçe Teşkilatı Başkanı olarak sesleniyorum. Vallahi de Biillahi de sokakta dahi gezemezsiniz.”diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.