playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’Lİ TOK: “KAYSERİ’DE OY PATLAMASI YAPACAĞIZ”

95

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok,Türkiye ve Kayseri’nin Milliyetçi kadrolara özlem duyduğunu ifade ederek, “27.Dönem milletvekili aday listemize ile Kayseri’de büyük bir oy patlaması yaşayacağız.”dedi.

“Kayseri’de oy patlaması yapacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi 27.Dönem milletvekili aday listelerinin açıklamasının ardından MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok,basın toplantısı düzenledi. İl Binasında düzenlediği basın toplantısında, Kayseri milletvekili aday listesini değerlendirdi. Tok, “Kayseri’de büyük bir oy patlaması yapacağız.”dedi. Tok konuşmasına ise şöyle devam etti, ” 24 Haziran 2018’de yapılacak olan Milletvekilliği seçimlerinde 40 aday adayımız arasından 10 adayımızı Genel Başkanımızın takdirleri ile belirlemiş bulunmaktayız. Yapılacak olan seçimlerde Genel Başkanımızın Danışmanı İsmail Özdemir birinci sırada yer alırken, ikinci sırada Eski İl Başkanımız Baki Ersoy, üçüncü sırada Eski Kadın Kolları Başkanımız Serap Şule Kalın, dördüncü sırada Eski İl Başkanımız Mazhar Gündoğ, beşinci sırada eski belediye başkanımız Mehmet Özmen, altıncı sıra Mehmet Göçmen, yedinci sıra Gazeteci Rifat Açıkgöz, sekizinci sıra İsa Ferah, dokuzuncu sıra Emine Afşar ve onuncu sırada Veli Oğuzhan Öztürk yer aldı. Dönem Kayseri Milletvekili adaylarımız açıklandı. Birbirinden kıymetli aday adaylarımızın arasından belirlenen aday listemiz ile birlikte inşallah Kayseri’de büyük bir oy patlaması yapacağız.”

“Omuz omuza vereceğiz”

24 Haziran 2018 seçimleri Türkiye için büyük önem arz etmektedir. Bunun bilinciyle hareket ederek seçim çalışmalarımızı 18 Mayıs’a kadar aday adaylarımızla ve teşkilatlarımızla birlikte sürdürdük. Bundan sonra da Allah nasip ederse yine omuz omuza vererek belirlenen adaylarımızı Ankara yolunda destekleyecek, Kayseri’de birinci parti olacağız. 10 adayımızın 10’unuda inşallah meclise göndereceğiz.Bugüne kadar aday adayı olarak partimize güç veren, bu zorlu süreçte yanımızda olan tüm dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra da aynı inanç ve kararlılıkla aday olsun olmasın hepsinin gece gündüz demeden çalışacaklarına inanıyorum.
Listemizde alanında kendini ispatlamış, bilgili, donanımlı, gönlü vatan ve millet sevgisi ile dolu, hiçbir ihanet şebekesi ile işbirliği yapmayacak, Türk’ün şerefli iktidarının kadrolarını dolduracak birbirinden değerli isimler bulunmaktadır.

“Türkiye ve Kayseri MHP kadrolarını bekliyor”

Bugüne kadar bizlere destek veren Kayseri Halkının bundan sonrada adaylarımıza gereken desteği vereceğinden şüphemiz yoktur.Kayseri’de ve Türkiye’de Milliyetçi Hareket’in kadroları özlemle beklenmektedir. Düne kadar diğer partilere oy veren vatandaşlarımızın bundan sonraki süreçte MHP’ye destek vereceklerine inanıyorum. Bununla birlikte bugüne kadar MHP’ye gönül vermiş tüm gönüldaşlarımızın ise daha çok çalışacağına ve adaylarımızı kucaklayacaklarına inanıyorum. Bizler nefis hesabı yapmayan bir hareketin mensupları olarak Kayseri başta olmak üzere Tüm Türkiye’de Milliyetçi Ülkücü Hareket’in iktidarını kuracağız.Hedefe kilitlendik. Çalışacağız, başaracağız.
Allah yar ve yardımcımız olsun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.