playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’li Yalçın: “Sağlık Bakanlığının sorunlu ve seviyesiz üslubu fevkalade rahatsız edici”

70

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, “Devlet Bahçeli’nin bahse konu açıklamasına durup düşünmeden, iyice araştırılmadan Sağlık Bakanlığınca alelacele verilen bu cevaptaki sorunlu ve seviyesiz üslup fevkalade rahatsız edici bulunmuştur. Genel Başkanımızın bir süredir ısrarla kamuoyuna aksettirdiği uyarıcı mahiyetteki görüşlerinin seçkin devlet geleneklerimiz yok sayılarak Sağlık Bakanlığı tarafından alelade birinin açıklamasıymışçasına saygı ve ölçülerine dikkat edilmeden mütalaa edilmesi kabul edilemez” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Alaattin Çakıcı’yla ilgili Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklama hakkında değerlendirmede bulundu. Milletin birlik ve bütünlüğü, Türkiye’nin bekası uğruna MHP’nin gösterdiği diğerkamlık ve fedakarlığın yeterince takdir edilmediği ve aynı rikkat ve özenin bazı çevrelerce sergilenmediğini üzülerek gördüklerini belirten Yalçın, “MHP’nin siyasi gayret ve faaliyetlerinin Türkiye’nin bütünlüğüyle devletin bekasını teminden ibaret olmadığı cümlenin malumudur. MHP, kurulduğu dönemden bu yana yaklaşık 50 yıl süren siyasi mücadelesinde ülkemizi ve Türk insanını ilgilendiren hemen her konuda kalıcı ve farklı projeler üreten bir siyasi parti olmuştur. MHP; milletimizin refahına, toplumsal barışın yerleşmesine, her alanda adaletin tecellisine, hukukun üstünlüğünün teminine ve mağduriyetlerin giderilmesine yönelik çözüm önerileri sunmuştur. MHP, yarım asrı bulan onurlu geçmişinde millet vicdanına sinmiş; halkın beklenti ve taleplerinin tercümanı, varlık azminin ve egemenlik haklarının temsilcisi olmuştur. Bizzat Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin yıllar önce kamuoyuna mal ettiği veciz ifadeyle ‘Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ düsturunu kendisine siyasi prensip edinmiştir. MHP; kendi siyasi geleceğine, çıkar ve beklentilerine değil, insana ve milletine odaklanmıştır. MHP, milletimizin dertlerini dert edinmiş; konum, makam, rütbe, sınıf ayırt etmeksizin mahkum, mevkuf, zanlı, serbest demeksizin halkımızın bütün fertlerinin sorunlarına eğilmeyi görev bilmiştir. MHP; adaletin tecellisine herkesin rıza göstermesi gerektiğini, bununla birlikte hukukun üstünlüğü ilkesinin milletimizin bütün fertlerini ihata etmesi zaruretini savunagelmiştir. MHP, aynı zamanda adaletin kestiği parmağın kan kaybından ölümlere yol açıp mağduriyetler oluşturmaması için de olanca gücüyle çaba sarf etmiştir. Çünkü geçmişte zulümler, adaletsizlikler ve hukuksuzluklardan en çok çeken; bu yolda genç fidanlarını ve iyi yetişmiş mensuplarını darağaçlarına gönderip toprağa veren siyasi parti mensupları MHP’liler olmuştur. ‘Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar’ misali, mensuplarının önemli bir kısmı yıllarca damlara tıkıldığı için damda yatanların halini iyi bilen MHP; Türk toplumunun bir parçası olan kader mahkumlarıyla da bu yüzden içtenlikle ilgilenmiştir. Bu hususta bir yasa teklifi hazırlanmakta oluşu da MHP’nin bahse konu ilkeleri ve hassasiyetleri çerçevesinde değerlendirilmelidir” dedi.

“Genel Başkanımızın görüşlerinin alelade birinin açıklamasıymışçasına saygı ve ölçülerine dikkat edilmeden mütalaa edilmesi kabul edilemez”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin son dönemde Alaattin Çakıcı konusunda gösterdiği insani ilgi ve itinanın mütalaa edilmesi gerektiğinin altını çizen Yalçın, Bahçeli’nin “Ülkemizde çok yönlü sosyal, siyasal ve ekonomik sorunların yoğunlaştığı ve derinleştiği bu süreçte Türkiye’nin ve yönetiminin tek sorunu Alaattin Çakıcı olmasa gerektir. Alaattin Çakıcı hakkında daha önce verilen sağlık raporuyla ilgili kuşkular Sağlık Bakanlığınca bugüne kadar incelenerek pekala sonuca ulaştırılabilirdi” açıklamasını anımsattı. Durumu çok sayıda tutuklamanın takip ettiğini ve arkasından da Sağlık Bakanlığının Bahçeli’nin beyanlarına yönelik acil ve acemi bir üslupla hazırlanmış cevabının geldiğini dile getiren Yalçın, “Bakanlık açıklamasında, mesele mecrasından saptırılarak isim verilmeden Devlet Bahçeli eleştirilmekte ve değerlendirmelerinin de ‘gelişmelerle ilgili yeterli bilgiye ulaşılamamış olmasından kaynaklandığı’ öne sürülmüştür. Devlet Bahçeli’nin bahse konu açıklamasına durup düşünmeden, iyice araştırılmadan Sağlık Bakanlığınca alelacele verilen bu cevaptaki sorunlu ve seviyesiz üslup fevkalade rahatsız edici bulunmuştur. Genel Başkanımızın bir süredir ısrarla kamuoyuna aksettirdiği uyarıcı mahiyetteki görüşlerinin seçkin devlet geleneklerimiz yok sayılarak Sağlık Bakanlığı tarafından alelade birinin açıklamasıymışçasına saygı ve ölçülerine dikkat edilmeden mütalaa edilmesi kabul edilemez” dedi.

“MHP hoşgörüsünün istismar edilmesine izin vermeyecek”
Yalçın partisi adına, “Genel Başkanımızın hemen her konuda olduğu gibi adaletin tecellisine, mahkumiyetlerin zulme, hoyratlığa, kasti eziyete ve mağduriyete dönüşmemesine yönelik çabaları neden başından beri görmezden gelinmektedir. Durumdan vazife çıkaranlarla fırsatı değerlendirenler bir araya gelmiş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yerleşme sürecinin ortaya çıkardığı boşluktan bilistifade yetki ve nüfuz istismarıyla güç gösterisi yapanlar mı bulunmaktadır? Cumhurbaşkanı’nın Cumhur İttifakı konusunda gösterdiği fevkalade hassasiyete ve yerel seçimlerde de ittifak ruhuyla hareket edilebileceğine dair beyanlarına rağmen bundan rahatsız olan bazı çevreler birtakım dolaplar döndürme hevesine mi kapılmışlardır? Türkiye’nin bunca derdi varken, Alaattin Çakıcı konusunun hayat memat ve prestij meselesi, kavga vasıtası haline getirilmesi ne anlama gelmektedir? MHP’nin millet vicdanından beslenen siyasi müessiriyeti ve özgül ağırlığı kimleri neden rahatsız etmiştir ve etmektedir? Bir maksada mebni olduğunu düşündüren bu tutum ve vaziyet, partimize dönük ince bir mesaj mı taşımaktadır?” ifadelerini kullandı.
“Alaattin Çakıcı konusuna gösterilen özenin, FETÖ’nün siyasi ayağı konusunda da izhar edilmesini beklemek hakkımızdır” diyen Yalçın, “Biz, olanca hüsnüniyetimiz ve samimiyetimizle bu konunun üzerine gitmeye devam edeceğiz. MHP’nin kimseye diyet borcu, mecburiyeti yoktur. Cumhur İttifakı bir koalisyon değildir ve milli mutabakat ruhuna dayalı bir demokratik protokoldür. Bu protokolün ruhunu zedeleyenler, ona gereken içtenliği göstermeyenler bilmelidir ki MHP; fedakarlığının ve hoşgörüsünün istismar edilmesine izin vermeyecektir. Türkiye’nin uğraşacak bunca meselesi varken MHP’nin hassasiyetleri üzerinden kriz ve anlaşmazlık üretmeye çabalamak ayağına kurşun sıkmaktır. Bu böyle bilinmelidir” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.