playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’li Yücel’den 12 Eylül Açıklaması

60

Kayseri BŞB MHP’li meclis üyesi ve iş adamı Kazım Yücel 12 Eylül’e dair açıklamalarda bulundu. Yücel “Bu vatan her zaman Türk halkınındır. MHP ve Ülkü Ocakları tarafından korunmaktadır.”dedi.

12 Eylül 1980 dönemi üzerinde 37 yıl geçti. Ülkücü hareket içerisinde bulunan vatansever gençler emperyalist güçler tarafından yapılan darbeye karşı vatanına milletine sahip çıkmak için sokaklarda, siyasi meydanlardaydı. 1980’in 12 Eylül günü yapılan darbe neticesinde vatansever gençler, vatanını sevmeyen, hainlerle bugün ki fetöcüler gibi ülkeye dinamit koyanlarla karıştırılıp türlü eziyet maruz kaldılar. Bu eziyetler sonucu hayatını kaybeden ülkücü şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.
12 Eylül’de vatanını kurtarmak için can veren şehitlerimiz gibi bugünde aynı şekilde can verecek olan gençlerin Ülkü Ocakları’nda, Milliyetçi Hareket Partisi içinde, Türkiye’mizde yetişiyor olduğunu biliyoruz. Bu gençler 12 Eylül’de can veren fidanlarımızın yeşerdiğinin göstergesidir diyebiliriz.
1980 yılındaki darbede ülkücü gençlerin idam sehpalarına çıkarılması, eziyetlere tabi tutulması çokı acı bir durumdur. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olan Alparslan Türkeş’i siyasetten uzaklaştırmak için içeri alınması, cezaya mahkum edilmesi için her türlü mahkemeye başvuruldu. Uzun süre içerde tutuldu sonrasında beraat etti. O dönemdeki ülkücülerin bugün aynı ruha devam ettiklerini görüyoruz.
Bu vatan her zaman Türk halkınındır. MHP ve Ülkü Ocakları tarafından korunmaktadır. O tarihte hayatını kaybeden arkadaşlarımızın vefaatı çok büyük bir anlam içermektedir. Bu anlamı bugün içimizde yaşıyoruz. O tarihte yan yana olduğumuz arkadaşlarımızın bugün en azından cennette şehit muamelesi gördüğünü tahmin ediyorum ve dua ediyorum. Bugün yaşadığımız FETÖ olaylarında da benzer emperyalist güçlerin Türkiye üzerinde oynadığı oyunun 1980’deki gibi olduğu düşüncesindeyim. Bunu gurula söylüyorum ki 15 Temmuz günü meydanda olanlar yine bizim gençlerdi. Ama tek güzel tarafı bir onlardan bir bunlardan astık deme gereği duymadılar. Zannediyorum ki bu sefer Ülkücülerin Türk gençleri olduğunu, Türk bayrağına sahip çıktıklarını anladılar. 12 Eylül’ün yıldönümünde o gün eziyet çekmiş, bu uğurda can vermiş tüm arkadaşlarımızı bir kez daha anıyor, Allah’tan rahmet diliyorum.
Bütün Ülkücü ve Milliyetçi arkadaşlarımıza saygı ve selamlarımı iletiyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.