playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MMO BAŞKANI AKSOY “BİZE DÜŞEN GÖREV ATATÜRK’Ü DAHA İYİ ANLAMAKTIR”

38

Kayseri Makina Mühendisleri Odası Şube Başkanı Akif Aksoy, milletin ve devletin üzerine düşen görevin Atatürk’ü daha iyi anlamak olduğunu belirtti.
Makina Mühendisleri Odası (MMO) Şube Başkanı Akif Aksoy, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle mesaj yayınladı. Atatürk’ün ölümünün ardından 80 yıl geçmesine rağmen onun yolundan ayrılmayacaklarını ifade eden Aksoy, “Mustafa Kemal Atatürk; Türk tarihinin bu zamana kadar gördüğü en büyük devlet adamı ve komutanlardan birisi olarak, azim ve kararlılık içinde en imkansız zamanlarda bile nelerin yapılabileceğini en iyi şekilde gösteren büyük bir dehadır. Türk milletinin büyük ihtiyaçlarını görmüş, kısa süren hayatında durmadan dinlenmeden, yıkılmadan, yeniye ileriye koşmuş, milletine övünmesini güvenmesini, çalışmasını öğretmiştir. Millet ve devletimize yönelik tehditlerin arttığı günümüzde bizlere düşen görev, Atatürk’ü daha iyi anlamak, onun değerlerini koruyarak, Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşımaktır. Atatürk’ün değerli mirası geleceğe taşıyabilmek için uğruna büyük bedeller ödenen vatanımıza ve bağımsızlığımıza her şartta sahip çıkmaktır. O’nun İstiklal Savaşına başlarken söylediği gibi ‘Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır ve o satıh bütün vatandır’. Son olarak böyle anlamlı günlerin, milli birlik ve beraberliğimizin hatırlanması bakımından özel bir önem taşıdığını belirterek, Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 80, yıl dönümünde rahmetle anıyoruz” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.