playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MUHARREM İNCE’DEN “ÇİLLER” YORUMU

89

Kahramanmaraş mitinginde vatandaşlara hitap eden CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, AK Parti mitingine katılan Tansu Çiller için “O zaten başarılı olsaydı partisini kaldırırdı” dedi.

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Kahramanmaraş mitinginde konuştu. İnce, AK Partimitingine katılan Tansu Çiller’le ilgili olarak “Dün bir baktım Tansu Çiller de mitinge gitmiş. 90’ları kötülüyor, simgesi orada. O zaten başarılı olsaydı partisini kaldırırdı.” diye konuştu.

ÇİLLER MİLLET İTTİFAKI’NI ELEŞTİRMİŞTİ

AK Parti’nin dün gerçekleşen Büyük İstanbul Mitingi’ne katılan eski Başbakanlardan Tansu Çiller yaptığı açıklamada “24 Haziranda seçimlere gitmekteyiz. Bu çözümleri kim bize getirecek? Karşımızda ittifakları görüyoruz. Bir kısmının çok parçalı olduğunu görüyoruz. Bunlar saygın partiler olabilir ama bu eşyanın tabiatında uyum sağlama zorunluluğu var. Bu partilerin misyonları hedefleri siyasi kültürleri başka. Bunları çok zor görüyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

İnce’nin açıklamasından satırbaşları;

İnce’yle kavga etti, İnce yükseliyor. Kavga yok, hemen barışacağız. Ekranlarda sabah akşam bağıran bir Cumhurbaşkanı değil, yol gösteren bir Cumhurbaşkanı değil.

“DEĞİŞİMİ YAKALAYAMAZSAK 100 YIL FAKİR KALACAĞIZ”

Türkiye’ye taze bir kan lazım, yeni bir isim lazım. 10 sene sonra sokaklarda kağıtlar olacak, oralardan haberleşeceksiniz. Muharrem İnce, Kahramanmaraş’ta miting yaparken onu Ankara’da 3 boyutlu izleyebileceksiniz. Bu değişimi yakalayamazsak 100 yıl fakir kalacağız. Ben meydanlarda hak, hukuk, adalet diyorum, biri de çıkmış, çay, kek, oralet diyor.

“İKİ YALAN GÖSTEREYİM SİZE”

İki tane yalan göstereyim size, bu millete bu yalanları bu kadar rahat söyleyen birisi ekonomi konusunda da yalanları kolaylıkla söyleyebilir. Birinci yalan; bir general Erdoğan’ın yemeğine gidiyor, iftar sofrasını iftira sofrasına dönüştürüyor, arkada AK Parti fotoğrafı var. Beni eleştiriyor, general de alkışlıyor. Ben de onu hemen emekli ederim dedim.

MİTİNGDE GÖRÜNTÜLERİ İZLETTİ

Erdoğan, orduyu överse alkışlayabilir ama nasıl bir yalancı ki bu Erdoğan, Allah’tan korkmaz, kuldan utanmaz bir yalancı bu. Videoyu izlettireyim, bakalım orduyu mu övüyormuş beni mi eleştiriyormuş.

TATAR BÖREĞİ YANITI

Sonra kıraathanede ben Tatar böreği demedim diyor. Bakalım demiş mi, dememiş mi?

“RAHATSIZ MI OLDUN CAMİYE GİTTİM DİYE”

Rahatsız mı oldun camiye gittim diye. Kimsin sen? Lafa bak. Ayıp ayıp. Camiden elini çek. Orası meydanlarda konuşulacak yer değil. Senden izin alacak değilim.

REYTİNG YANITI

Erdoğan konuşurken bir kanalda Asteriks var bir kanalda Yaparsın aşkım var, Erdoğan 34. sırada. Hava durumu bile Erdoğan’dan fazla izlenmiş. Gel benimle televizyona çık da senin de hava olsun.

Erdoğan şunu bil, ben garibanların temsilcisiyim, sen saraylıların temsilcisisin. Halk çocuğu olan benim, milletin evladı olan benim. Ben gönül köprüleri kuruyorum. Bu memleketi daha fazla soydurmayacağız.

TANSU ÇİLLER’E SERT ÇIKTI

Dün bir baktım Tansu Çiller de mitinge gitmiş. 90’ları kötülüyor, simgesi orada. O zaten başarılı olsaydı partisini kaldırırdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.