playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ODALARDA SEÇİM HEYECANI BAŞLADI

30

 

Oda ve Borsa Başkanlığı seçimleri Kasım ayında yapılacak. Bakanlar Kurulu’nun aldığı karar ile geçen yıl yapılması gereken seçimler 2017’ye ertelenmişti.

Önümüzdeki günlerde yapılacak oda seçimlerinde aday olacak isimler teker teker günyüzüne çıkmaya başladı.

Yapılacak seçimlerde Sanayi odası Başkanlığına aday olacağını dillendiren Yılmaz Büyüknalbant’ın adaylığına kesin gözüyle bakılırken yine Sanayi Odası Başkanlığı için Mevcut Başkan Mehmet Büyüksimitçi ve Sanayi odası Meclis Başkanı Abidin Özkaya’nın da adaylık için isimleri kulislerde konuşuluyor.

Özkaya ve Büyüksimitçi adaylık için henüz bir açıklama yapmazken yine sızan haberlere göre konunun mevcut Sanayi Odası Yönetiminde konuşularak hangisinin aday olacağı yolunda kesin bir karar verilmesi bekleniyor.

Sanayi odası Başkanlığı için kimin aday olmasını beklersiniz yolundaki soruları cevaplayan bazı sanayiciler ise Abidin Özkaya’nın aday olmasını istediklerini Özkaya’nın aday olması durumunda odanın yeni bir hüviyete kavuşacağı ve üzerindeki rehaveti atacağı ifade ediliyor.

TİCARET ODASI’NDA ŞİMDİLİK 3 İSİM ÇALIŞIYOR

Öte yandan Ticaret odası için de adaylık konusunda üç isim kulislerde konuşulmaya devam ediyor.

Eski Oda Başkanlarından Hasan Ali Kilci, mevcut Başkan Mahmut Hiçyılmaz ve yine mevcut meclis başkanı Ömer Gülsoy’un adı adaylık için konuşuluyor.

Ticaret Odası Başkanlığı için bu üç isminde adaylığının kesin olduğunu belirten bazı gözlemciler önümüzdeki günlerde bir birleşme veya çekilme olması durumunda seçimlerde en fazla iki adayın çekişeceği ifade ediliyor.

Bununla birlikte önümüzdeki günlerde farklı bir isminde aday olarak çıkması bekleniyor. Seçimlerde etkin rol alacak olan MHP İl Başkanı Baki Ersoy’un da adayların yaklaşımına ve çalışmalarına göre tavır sergileyeceği öğrenildi.

İki oda için aday isimleri gündemde hararetle tartışılıp konuşulurken Ticaret Borsası’nda her zaman olduğu gibi henüz sessizlik sürüyor.

Görülüyor ki yapılacak oda seçimleri bu yıl da hararetli ve çekişmeli geçecek ve adaylar arasında zorlu bir yarış yaşanacak.

Daha şimdiden adayların gün yüzüne çıkmaya başlamış olması seçimlerin önemini bir kat daha artırıyor.

HABER: KÜRŞAT AÇIKGÖZ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.