playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

OĞUZ, KAYSERİ’NİN GURURU OLDU

53

Henüz 9 yaşındayken başladığı yüzme sporuna, üst üste aldığı madalyalarla devam eden Oğuz, ailesinin ve Kayseri’nin gurur kaynağı oldu. Oğuz, spor kariyerini Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen final yarışmasında kazandığı gümüş madalya ile taçlandırdı.

2007 doğumlu Altuğ Oğuz Budak, küçük yaşına rağmen kazandığı başarılarla hocalarının dikkatini çekti. Spor alanındaki başarılarıyla göz dolduran Oğuz, dedesi Mehmet Karabulut ve hocası Uğur Kartal’ın büyük desteğini görüyor. Ailesi ve hocaları Oğuz’un büyük umut verdiğini ve ilerde ülkemize madalya kazandıracak bir sporcu olduğunu belirtiyor. Oğuz, Türkiye Yüzme Federasyonu’nun İstanbul’da düzenlemiş olduğu, Ulusal Yüzme Gelişim Projesi, 1. Etap Türkiye Final Yarışmasında gümüş madalya almaya hak kazandı. 2 kardeşi bulunan Oğuz’un diğer kardeşleri de sporla ilgileniyor. İkiz kardeşi olan Naz’da yüzme sporu ile ilgileniyor ve çok sayıda madalyası bulunuyor. Performansı yaşının üzerinde olan ikiz kardeşler, milli sporcu olmayı hedefliyor. İkiz kardeşler haftanın 6 günü antrenmanlarına devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.