playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

OKULA YENİ BAŞLAYAN ÇOCUKLARIN YÜZÜNÜ ÜLKÜCÜLER GÜLDÜRDÜ

83

2017-2018 eğitim ve öğretim yılında okula yeni başlayan ihtiyaç sahibi çocuklara Ülkü Ocakları Eskişehir Yunus Emre İlçe Başkanlığı tarafından kırtasiye yardımında bulunuldu.
Eskişehir genelinde eğitim ve öğretime katkı için çeşitli alanlarda projeler hazırlayan Ülkü Ocakları Yunus Emre İlçe Başkanlığı, okula yeni başlayacak ihtiyaç sahibi çocuklara temel kırtasiye ve okul ihtiyaçları yardımında bulundu. İçinde kuru ve sulu boya; kalem, defter, silgi gibi temel kırtasiye gereçlerinin olduğu paketlerin yanı sıra, okul çantası, beslenme çantası, suluk gibi ihtiyaçlar da karşılandı. Daha çok ülkelerinden göç etmek zorunda bırakılan ve maddi olarak yetersiz ailelerin çocuklarına yapılan yardımların dağıtımı, Ülkü Ocakları Eskişehir Yunus Emre İlçe Başkanlığı hizmet binasında gerçekleşti.
Dağıtıma Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Eskişehir İl Başkanı Yasin Yumrukaya, Ülkü Ocakları Eskişehir Yunus Emre İlçe Başkanı Ahmet Biricik ve çok sayıda ülkücü katıldı. Okula yeni başlayacak öğrencilerle birebir ilgilenerek onlarla uzun süre sohbet eden Ülkü Ocakları Eskişehir Yunus Emre İlçe Başkanı Ahmet Biricik, eğitim ve öğretimin yetişmekte olan gençliğimiz açısından çok önemli olduğunu vurguladı. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin daha iyi ve kaliteli bir eğitim almaları için çorbada bizimde tuzumuz olsun diyen Başkan Biricik, “Ülkü Ocakları Eskişehir Yunus Emre İlçe Başkanlığı olarak ülkemizin, milletimizin, Türk dünyasının ve İslam aleminin umudu olacak olan genç kardeşlerimizi yetiştirmeye çalışıyoruz. Bununda yolunun okumaktan, okutmaktan geçtiğini biliyoruz. Bu nedenle çocuklarımızın kaliteli bir eğitim görmeleri gerekmektedir. Bizde elimizden geldiği kadar bu konuda çocuklarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Geleceğimizin teminatı, yaşanacak güzel yarınlarımızın mimarları olacak bu güzel çocuklarımıza daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. “Ben de okumak istiyorum” diyen ihtiyaç sahibi çocuklarımıza, “Bizde okuyana destek olmak istiyoruz” diyoruz. Seslerine bu şekilde ses vermiş oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.