POLİSE SİZİ KUTLUYORUM DEDİ

20

Antalya’da 8 yıldır aranan 52 yaşındaki dolandırıcı bir meyhanede alkol alırken polis tarafından yakalandı. Kendisini yakalayan polislere “Beni nasıl buldunuz çok şaşırdım. Sizi kutluyorum” dedi.

Antalya ‘da dolandırıcılıktan 8 yıldır aranan 52 yaşındaki T.Ü., kendisini yakalayan polislere, “Beni nasıl yakaladınız çok şaşırdım. Sizi kutluyorum” dedi.

2 BİN LİRA ALIP ORTADAN KAYBOLDU

Kendisini ‘Sinan Güzel ‘ olarak tanıtan ve nar satmak için Afyonkarahisar’dan çağırdığı A.V. adlı kişiyle anlaşan T.Ü., ‘Üreticiye vereceğim’ bahanesiyle 2 bin lira alıp ortadan kayboldu.

8 YILDIR ARANIYOR

Dolandırılan A.V.’nin şikayeti üzerine soruşturma başlatan Aksu İlçe Emniyeti Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, şüphelinin, 8 yıldır dolandırıcılıktan aranan T.Ü. olduğunu belirledi. T.Ü’nün ilçe sınırları içinde bir birahanede alkol aldığı duyumunu alan polis  operasyon düzenledi.

“SİZİ KUTLUYORUM”

 operasyonda T.Ü. yakalanarak gözaltına alındı. T.Ü’nün kendisini yakalayan polise, “Beni nasıl buldunuz çok şaşırdım. Sizi kutluyorum” dediği ortaya çıktı. Şüphelinin üzerinde Sinal Güzel adına basılmış çok sayıda kartvizit bulundu.

Sağlık kontrolü sonrasında Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen T.Ü’nün, Türkiye  genelinde 19 ayrı dolandırıcılık olayından arandığı ayrıca 10 yıl kesinleşmiş hapis cezasının bulunduğu ortaya çıktı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.