playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Prof. Dr. Üstünbaş İçin ERÜ’de Tören Düzenlendi

18

Hüseyin Per: Rahmetli Üstünbaş Hocam Adam Gibi Adamdı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 21. dönem MHP Kayseri milletvekilliği yapan Erciyes Üniversitesi emekli Öğretim üyelerinden Prof. Dr. Hasan Basri Üstünbaş vefat etti.

Üstünbaş için Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi dersliklerinde tören düzenlendi. Törene ERÜ Rektörü Prof. Dr. Muhammed Güven, Kayseri Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Per, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Poyrazoğlu ve Üstünbaş’ın ailesi, öğretim üyeleri katıldı.

Tören sonrasında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kayseri Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Per, Üstünbaş’ın vefatından dolayı üzgün olduklarını dile getirerek, “Ben öğrencisi ve asistanlığını yapmıştım. Çok değerli bir insandı. Gariban babası, Türk Dünyasına hizmet etmiş, öğrencilere destek olmuş adam gibi adam Prof. Dr. Hasan Basri Üstünbaşı kaybettik. Mekanı cennet olsun. Rabbim rahmet eylesin. Çok iyi bir insandı. ” dedi.

Törende ERÜ Rektörü Prof. Dr. Muhammed Güven’de bir konuşma yaparak, Üstünbaş’ın çok değerli bir insan olduğunu söyledi. Tıp Fakültesi Dekanı Poyrazoğlu’da, “öğrencisi olmaktan şeref duyduğum bir insandı” dedi. Anma programına katılan rahmetli Üstünbaş’ın çocukları da babaları hakkında birer konuşma yaptı. Törene katılan öğretim üyeleri de birer konuşma yaptılar ve zaman zaman gözyaşlarını tutamadılar.
Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Dersliklerinde düzenlenen törenin ardından Prof. Dr. Üstünbaş’ın cenazesi Hunat Camii’ne getirildi. İkinci namazının ardından Üstünbaş’ın cenaze namazı kılındı. Üstünbaş’ın cenaze namazına yakınları, siyasiler, bürokrasi, üniversitedeki meslektaşları, sevenleri katıldı. Ardından Asri Mezarlıktaki aile kabristanına dualarla defnedildi.

Prof. Dr. Üstünbaş, bir süredir kronik Lenfositer Lösemi tedavisi görüyordu. Yaklaşık bir aydır yoğun bakımda tedavi gördüğü ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayata gözlerini yumdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.