playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ŞEFKAT ÇETİN’DEN YENİ PARTİCİLERE SERT ÇIKIŞ

34

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Şefkat Çetin, yeni parti kurma hevesinde olanların ABD-AB-BOP ortak ürünü FETÖ’nün taleplerine uygun bir siyasi merkez  olacağına vurgu yaparak, parti içinde bölücülere malzeme üreten mikserler olduğunu bildirdi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

Parti Kuracaklarmış.. ABD-AB-BOP Ortak Ürünü FETÖ Taleplerine Uygun Merkez Olacaklarmış.. İhanet Projesini Gerçekleştireceklermiş.. Bölücüler… Bölmekle görevlendirilenler… Bölücülere malzeme üretmekle görevlendirilip, içerden mikserlik yapanlar… Devlet Bahçeli, Türk Milliyetçisidir. Yerlidir. Millidir. Mandacılarca sevilmez. Bahçeli oldukça MHP üzerinde oyun kurgulanamaz. “Bahçeli yalnızlaştırılmalı. Kadrosu itibarsızlaştırılmalı. Bu oyun da MHP’liymiş gibi oynanmalı.” oynuyorlar…

MHP; Türk Devletinin ve Türk Milletinin milli güvenlik sigortasıdır. Türk Devletinin ve Türk Milletinin bekası ile varlık sebebi aynıdır.  ANAP böldü. DYP böldü. Şimdi de FETÖ bölme oyunu oynuyor. Bölen iflah olmadı. Dönüp dolaşıp Üç Hilalli sancağımızın gölgesine sığınıyorlar. Talimat alınca da tekrar ihanet ediyorlar. Bunlar, biz gibi görünen biz olmayanlar.

Özü de sözü de BİZ olan… 48 yılımızı bilen… Acımızı çilemizi yaşayan Liderimiz Devlet Bahçeli ve dava arkadaşlarımızla bu oyunu da BOZACAĞIZ.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.