playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİ’NDEN VALİ SÜLEYMAN KAMÇI’YA 15 TEMMUZ ZİYARETİ

26

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Yılmaz Üçkan ve beraberindeki heyet, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’yı ziyaret etti.

Şube Başkanı Yılmaz Üçkan, Başkan Yardımcısı Gazi Ahmet Saraç, Yönetim Kurulu Üyelerinden Gazi Selim Özdoğan, şehit eşi Necla Yakut ve şehit eşi Zümrüt Demir’den oluşan heyet Vali Süleyman Kamçı’ya şehit aileleri ve gaziler konusunda gösterdiği hassasiyet sebebiyle teşekkürlerini sundu. Vali Süleyman Kamçı’nın kendilerine her konuda destek olduğunu belirten Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Yılmaz Üçkan “ Sayın valimize bugüne kadar vermiş olduğu desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz. Kendileri her fırsatta bizlere katkı sunmakta ve her zaman yanımızda olduklarını hissettirmektedirler. Biz de Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şubesi yönetimi olarak kendilerine bu vesile ile teşekkürlerimizi sunma imkânı bulduk. “ dedi.

Türk Milleti tarih boyunca istikbalini ve istiklalini korumak için canını, kanını feda etmekten çekinmediğini ifade eden Başkan Yılmaz Üçkan “Bunun yakın örneklerini 15 Temmuz hain darbe girişiminde ve PKK denilen hain terör örgütüne karşı yapılan mücadelede yaşadık, yaşamaya da devam ediyoruz. Her ne pahasına olursa olsun terörle sonuna kadar mücadele edilmesini istiyor ve devletimizin bu uğurda yapmış olduğu her çalışmayı destekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Süleyman Kamçı’ya Yılmaz Üçkan ve beraberindeki heyet üzerinde Türk Bayrağı bulunan rozet hediye etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.