playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ŞEHİT FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU YAZ KURSLARI FİNAL GECESİ

43

 

Ülkü Ocakları Dörtyol İlçe Başkanlığı Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Yaz Kursları Final Gecesi Dörtyol Belediyesi Kara Hasan Paşa Sosyal Tesisleri’nde Grup Volkan Konseri ile tamamlandı.

Ülkü Ocakları Dörtyol İlçe Başkanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yaz kursları, bu yıl 5-14 yaş arası minik bozkurt ve asenaların katılımlarıyla tamamlandı. Kurslara katılan öğrenciler temel dersler başta olmak üzere binicilik kursu, gitar kursu, bağlama kursu, kafkas, zeybek ve yöresel halk oyunları eğitimlerini başarıyla tamamladı.

Fırat Yılmaz Çakıroğlu Yaz Kursları Final Gecesi’nde Ülkü Ocakları Genel Merkez Sanatçılarından Grup Volkan ve Ülkü Ocakları Dörtyol İlçe Başkanlığı’nın korosu sahne aldı. Minik Bozkurtların performansları herkes tarafından ayakta alkışlandı.

Geceye Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Milliyetçi Hareket Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Şerif Türker, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları ve Yöneticileri, Muhtarlar ve Meclis Üyeleri katıldı. Gecenin sonunda Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy ve Ülkü Ocakları Dörtyol İlçe Başkanı Kaan Mehmet Tarhan, Grup Volkan ile birlikte İzmir Marşı’nı coşkuyla söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.