playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ŞEHİT KARDEŞİNE KULÜBE NÖBETİ

61

Ağabeyi 1997 yılında şehit olan ve “Şehit Gazi yakını” kontenjanından Milli Eğitim’de hizmetli olarak işe başlayan Murat Altemel isimli şehit kardeşi, görev yaptığı okul müdürü tarafından büro işlerinde çalıştırılması gerekirken, kulübede nöbet tutuyor.

75.Yıl Anadolu Lisesi’nde hizmetli olarak çalışan şehit kardeşi Murat Altemel, 2018 yılında yayınlanan Başbakanlık, “Hizmetli Unvanlı Şehit ve Gazi Yakınları” konulu bir genelgeye rağmen bilgisayar kullanmasını bilmediği gerekçesiyle büro işlerinde çalıştırılmıyor. 2018’in Mart ayında dönemin Başbakanı Binali Yıldırım imzasıyla yayımlanan genelgede “Hizmetli unvanlı şehit ve gazi yakınlarının büro hizmetlerinde görevlendirilmesi hususuna azami özen gösterilecektir” denilmiş, genelgede “Kamu kurumlarımızda istihdam edilmeye başlanan şehit yakını, gazi ve gazi yakınlarımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en uygun çalışma koşullarının sağlanması hükümet olarak her zaman gözettiğimiz önceliğimiz ve vefa borcumuzdur. Bu çerçevede kamu idarelerince öğrenim durumları sebebiyle mevzuat gereği hizmetli kadrolarına atanmış şehit ve gazi yakınlarının büro hizmetlerinde görevlendirilmesi hususuna azami özen gösterilecektir.” İfadelerine yer verilmişti.

Bu genelge sonrası büro hizmetlerinde çalışmayı bekleyen Murat Altemel isimli şehit kardeşi çalıştığı okul müdürü tarafından bir türlü büro işlerine alınmadığını yazdığı şikâyet dilekçesi ile anlattı. Büro işlerinde çalıştırılmadığı gibi kış günü okul kapısında soğukta nöbet tutturulduğunu iddia etti. Şikayet sonrası İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan soruşturma sonrasında kovuşturmaya gerek görülmedi.

Şehit kardeşine baskı uygulandığı iddia edilirken, Kayseri Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün konuyla ilgili yeniden araştırma yapması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.