playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ŞEHİT MÜSELLİM ÜNAL’IN ADI DEVELİ’DE YAŞAYACAK

85

20 Temmuz 2015 tarihinde Adıyaman’da  terör örgütü tarafından şehit edilen Müsellim Ünal’ın adı, Kayseri Ülkü Ocakları Develi İlçe Başkanı Murat Doğu’nun Develi Belediyesi ve Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne dilekçe vermesi sonucu bir okula verildi.

Sosyal medya hesabından başvurunun kabul edildiğini Develi Anadolu Lisesi’nin isminin değiştirilip, şehidimizin adının okula verildiğini paylaşan Develi Kaymakamı Murat Duru’nun ardından, Develi İlçe Ülkü Ocakları Başkanı Murat Doğu’da  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; “20 Temmuz 2015 günü Adıyaman ilinde şehitlik mertebesine ulaşan hemşehrimiz Uzm. Onb. Müsellim Ünal’ın isminin ilçemizde bir okulda yaşatılması için 08.02.2018 tarihinde Develi Belediye Başkanlığı ve Develi  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Ülkü Ocakları Develi İlçe Başkanlığı olarak dilekçe vermiştik. Hatta kendi sosyal medya hesabımdan konunun takipçisi olacağımızı belirtmiştim. Bugün sevindirici bir haber aldım ve Develi Kaymakamımız Sayın Murat Duru bey kendi sosyal medya hesabından müjdeyi vererek ilçemizde bulunan Develi Anadolu Lisesi’nin isminin Develi Şehit Müsellim Ünal Anadolu Lisesi olarak değiştiğini, Kayseri Valiliği’nin bu isim değişikliğine onay verdiğini duyurmuştur. Her biri gurur nişanesi olan kahramanlarımızın isimlerinin ilçemizdeki tüm okullarda isimlerinin yazması dileklerimle emeği geçen herkese, her kuruma sonsuz teşekkürler.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.