playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Şehit Polis Burak Bülbül Son Yolculuğuna Uğurlandı

111

Geçen 21 Temmuz’da, Bayrampaşa O-3 bağlantı yolunda, motosikletli polis ekibi bariyere çarptı. Motosiklette bulunan polis memurları Burak Bülbül ve Ertuğrul Taciroğlu yaşamını yitirdi. Acı haber, şehit polis memurlarından Burak Bülbül’ün Edirne’nin Uzunköprü İlçesi’ne bağlı Maksutlu Köyü’nde yaşayan ailesine acı haber tez ulaştı. Üniversite öğrencisi bir de kızları olan Maksutlu Köyü’nde 20 yıldır imamlık yapan Ali Bülbül ile eşi Fatma Bülbül iki çocuklarından birinin ölüm haberiyle yıkıldı. 1.5 yıllık polis memuru Bülbül’ün cenazesi dün İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ndeki ailesinin de katıldığı törenin ardından memleketleri Kütahya’nın Simav İlçesi’ne gönderildi.

Şehit polis Bülbül’ün Türk bayrağına sarılı tabutu bugün öğlen saatlerinde hastane morgundan alınarak, eskort eşliğinde baba ocağının bulunduğu Simav’a 10 kilometre mesafedeki Samat Köyü’ne getirildi. Burada helalik alınmasının ardından cenaze, Samat Köyü Mezarlığı’na götürüldü. Burada şehit polisin meslektaşlarının omzunda taşınan cenazesi mezarlık girişinde bulunan musalla taşına konuldu. Burada düzenlenen törene Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayır, Simav Kaymakamı Türker Çağatay Halim, Simav Belediye Başkanı AK Partili Süleyman Özkan, şehit polisin yakınları ve çok sayıda köylü katıldı.

Namaz öncesinde taziyeleri kabul eden şehit polisin 25 yıllık imam olan babası Ali Bülbül, gözyaşlarına tutamadı. Yakınları tarafından teselli edilen Baba Bülbül, cenazede ön safta yer aldı. Kütahya İl Müftüsü Mustafa Hazırlar’ın kıldırdığı namazın ardından şehit polis Bülbül’ün cenazesi, gözyaşları içinde toprağa verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.