playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ŞIRNAK’TA MADEN CAĞI GÖÇTÜ

40

Şırnak’ta maden ocağında göçük meydana geldi. Göçük altında kalan 6 işçi hayatını kaybetti, 1 işçi yaralı kurtarıldı. Kayıp 1 işçiyi arama çalışmaları sürüyor.

Şırnak  Kömür Ocakları bölgesinde meydana gelen göçükte 6 işçi hayatını kaybederken, 1 kişi yaralandı. Kayıp 1 işçiyi arama çalışmaları sürüyor.

KURTARMA ÇALIŞMALARI SÜRÜDÜRÜLÜYOR

Şırnak Kömür Ocakları bölgesinde göçük meydana geldi. Göçük bölgesine çok sayıda ambulans, AFAD ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Bölgeye ulaşan kurtarma ekipleri 1 nolu kömür ocağında çalışma başlatırken, 6 işçinin göçükte hayatını kaybettiği ve çalışmalarda 1 işçinin ise yaralı olarak çıkarıldığı belirtildi. Kayıp 1  işçi için bölgede çalışmaların devam ettiği bildirildi.

VALİ AKTAŞ OLAY BÖLGESİNDE

Şırnak Valisi Mehmet Aktaş, Şırnak Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Selçuk Yıldırım, arama çalışmalarının devam ettiği göçük alanına gelerek, yetkililerden bilgi aldı. Bölgeye sevk edilen jandarma ekipleri de çevrede sıkı güvenlik önlemi aldı.

ENERJİ BAKANLIĞI: MADEN KAÇAK

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından ‘ndan yapılan açıklamada, kazanın olduğu madenin ruhsatsız ve kaçak olduğu belirtildi. Bakanlıktan yapılan açıklamada şöyle denildi: “Şırnak’ta meydana gelen kazanın olduğu maden sahası, işletme ve iş güvenliği riski barındırdığı için MİGEM tarafından 2013 yılında faaliyete durdurulmuş bir sahadır. Kazanın meydana geldiği saha için MİGEM tarafından verilmiş çalışma ruhsatı söz konusu değildir. Yapılan işlem kaçak işlemdir.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.