playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

SÜMER FEN LİSESİ 2019 MEZUNLARINI VERDİ

33

Kayseri’nin en köklü liselerinden olan Sümer Fen Lisesi başarılı bir yıla daha imza atarak 2019 mezunlarını verdi.

Kadir Has Kültür Sanat Ve Kongre Merkezi’nde okul idarecileri, öğrenciler ve velilerin katılımıyla bir mezuniyet töreni düzenlendi. Törende açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Yusuf Özkara, öğrencileri tebrik ederken konuşmasında “ 12 yıllık eğitim hayatının sonuna geldiniz, artık üniversite ile eğitim hayatınıza devam edeceksiniz. Bu güzel ve anlamlı günde mezuniyetinizi kutluyor, başarı dolu bir hayat geçirmeniz temennisinde bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

Törende öğrencileri sınıf sınıf sahneye davet ederek, okul idarecileri diplomalarını takdim ederken programa okulun müzik öğretmeni olan Emrah Yusufoğlu ve öğrencilerden Hamiyet Zehra Seyhan’ın  mini konser vermesi ile devam edildi. Programın ilerleyen saatlerinde ise toplu kep atma töreni yapıldı. Öğrenciler keplerini attıktan sonra coşkulu bir şekilde eğlendiler. Okulun diplomasını alan öğrencilerinden  Aynur Gökçen Bıyıklı ise sevinçli olduğunu belirterek “ 4 yıl boyunca aldığım kaliteli eğitim için ayrıca bizlere samimi ve sıcak yaklaşımlarından dolayı öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Güzel dostluklar edindiğim Sümer Fen Lisesi’nde eğitimimi başarı ile tamamladım, üniversite hedefime bir adım daha yaklaştığım için sevinçli ve mutluyum. Bana emek veren başta ailem olmak üzere, öğretmenlerime de tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.