TALİSCA KARARINI VERDİ

58

Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giyen Anderson Talisca, büyük kulüplerden istediği seviyede teklif gelmemesi halinde takımda kalmaya karar verdi.

Portekiz’de yayın yapan O Jogo gazetesinde sürpriz bir Anderson Talisca iddiası yer aldı. Gazetenin dünkü baskısında, Beşiktaş’ın Talisca’nın bonservisini Benfica’dan alma konusunda adım atmaya karar verdiği belirtildi.

Buna göre siyah-beyazlıların 31 Mayıs tarihine kadar 21 milyon euroluk satın alma opsiyonunu kullanarak, Brezilyalı yıldızı bonservisiyle birlikte kadrosuna katacağı aktarıldı. Haberde Beşiktaş’ın, Talisca’ya yıllık 3 milyon euro maaş ödeyeceği de savunuldu. Teknik Direktör Şenol Güneş ve yönetimin bu transfer konusunda çok istekli olduğuna da vurgu yapıldı.

BEŞİKTAŞ GÖRÜŞMELERE SICAK BAKIYOR

Başkan Fikret Orman geçen hafta yaptığı açıklamada, Brezilya Milli Takımı’na çağrılan Talisca’nın da istemesi halinde bonservisini Benfica’dan alacaklarını söylemişti. İngiliz devi Manchester United’ın transfer listesinde yer aldığı ileri sürülen yetenekli futbolcunun kariyerine Beşiktaş’ta devam etmeye sıcak baktığı ancak teklifleri değerlendirdikten sonra kararını vereceği ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.