playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

TERÖRİSTLERİN ÜZERİNDEN ÇIKANLAR ŞOKE ETTİ

83

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada; Muğla’nın Seydikemer ve Köyceğiz ilçelerinde etkisiz hale getirilen ve sağ ele geçirilen PKK terör örgütü mensuplarının üzerinden çıkan mühimmat ile bilgisayar tablet içerisindeki kroki şoke etti.

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada;
“PKK/KCK silahla terör örgütünün kış üslenmesinin yanı sıra batıdaki kentlerde eylemsellik sürecinin başlatılması için öncelikle örgütün sözde Özel Kuvvetleri olarak adlandırılan silahlı gücünden hazırlanan grupların, Batı Anadolu’ya gönderilmesi talimatının verildiği, daha önce Adana, Kahramanmaraş, Hatay ve Osmaniye kırsalında, Amanos Örgütlenmesini tamamlayan örgütün “Akdeniz Açılımı” adı verilen faaliyetleri kapsamında Batı Anadolu’da oluşturulacak silahlı gücüyle, Batı Bölgelerini Amanoslar’a kadar uzatmayı hedeflediği, böylelikle Kuzey Irak-Afrin Amanoslar-Batı Toroslar hattıyla Ege ve Akdeniz Bölgelerinde tutunmayı sağlayıp Kandil’le birleştirmeyi amaçlayan PKK’nın, özel kuvvetlerden 5-6 kişiden oluşan grupları batıya kaydırmayı planladığının tespit edilmesine müteakiben, PKK/KCK silahla terör örgütünün Ege- Akdeniz kırsal açılımının deşifre edilmesine yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; Muğla ili Seydikemer ilçesi Gemiler Burnu koyundan Suriye Arap Cumhuriyetine ait bir balıkçı teknesiyle örgüt mensuplarının geldiği, PKK/KCK silahla terör örgütünün sözde Ege Açılımı adı altında Mersin, Antalya ve Muğla illerini kapsayacak şekilde turizm ve ekonomik hedeflere yönelik gerçekleştirmeyi planladığı eylemler ile bu plan çerçevesinde deniz yoluyla örgüt mensuplarının sevkinin yapıldığının tespit edilmesi üzerine, bu yolla ülkeye giren Serdar A. (K) Mehmet Ç.’nin 11.09.2017 tarihinde Van ilinde yakalanarak Mehmet Ç.’de Muğla Cumhuriyet Başsavcılığımızın talimatı ile Muğla iline getirildiği, adli işlemlerin ardından Muğla 2.Sulh Ceza Hakimliğince 22.09.2017 tarihinde tutuklanmıştır” denildi.

Silahları denize atmışlar

Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı açıklamasında, “Aynı şekilde deniz yoluyla ülkeye girdikten sonra SOREŞ (K) Selcuk Y.’de 15.09.2017 tarihinde Osmaniye ilinde yakalanarak, adli işlemlerin ardından tutuklanmıştır. Seydikemer deniz bölgesinde il jandarma komutanlığı, il emniyet müdürlüğü ve sahil güvenlik komutanlığınca alınan tedbirler neticesinde 25.09.2017 günü takibe alınan balıkçı teknesinin sahile bir bot ile 3-4 şahsı indirdiğinin tespit edilmesi üzerine balıkçı teknesine yapılan operasyon sonucu gemi kaptanı Ossama J., gemi mürettebatı Monır D. ve Ahmad A. D. ve örgüt mensubu olduğu değerlendirilen Muhammad R. isimli şüpheliler yakalanmış olup, şüpheliler adli işlemlerin ardından 09/10/2017 tarihinde Muğla 1. Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanmışlardır. Seydikemer deniz bölgesinde sahil güvenlik komutanlığınca yakalanan ‘SANTO’ isimli gemi kaptanı Ossama J. isimli şahsın beyanlarında; “Türkiye’ye 26 Ağustos 2017 tarihinden önce Amir isimli Suriyeli şahsın kaptanlığını yaptığı “ŞAM” isimli tekne ile geldiklerini, sahil güvenlik botunu görmeleri üzerine paniğe kapılarak yanlarında getirdikleri silah/teçhizat ve erzak çantalarını denize atmak suretiyle Lazkiye Limanına geri döndüklerini, Lazkiye’ye dönüş yapan gemi kaptanı Amir isimli Suriye’li şahsın Suriye İstihbarat Servisi El Muhaberat tarafından 260 bin Dolar ile cezalandırıldığını ve sonrasında öldürüldüğünü duyduğunu, Amir isimli Suriye’li şahıstan sonra bu işi kendisinin yapmaya başladığını, Türkiye’ye 6 sefer deniz yoluyla geldiğini, Kaptanlığını yaptığı “SANTO” isimli tekneyi ise Suriye Gizli Servisi El Muhaberat’a çalıştığını bildiği Cafer Z. isimli şahsın ayarladığını, örgüt mensuplarının Suriye Lazkiye’den tekneyle limandan çıkışlarında Suriye veya Amerikan bayrağı çekildiği ortaya çıktı.

Kırsal bölgeye inen PKK/KCK silahla terör örgütü mensuplarını yakalamak için yapılan çalışmalar neticesinde; Seydikemer ilçesi Karadere Mahallesi kırsal alanında bulundukları tespit edilen örgüt mensuplarının, Mersin ilinden irtibat kurdukları şahıslar tarafından bölgeden alınmalarını talep ettikleri duyumunun alınması üzerine güvenlik güçlerince örgüt mensuplarını alacak şahısların/araçların takip edilmesi sonucu 04.10.2017 tarihinde Gabar (K) Ekrem A., Firaz (K) Mehmet C. Y., Kamuran (K) Veysi Ş. ve Ferat (K) Velat A. isimli 4 PKK/KCK silahla terör örgütü mensubu olduğu değerlendirilen şüpheliler ile bu şüpheliler ile birlikte Adnan Y., Mustafa Y. ve İsmail B. isimli üç şüphelinin yakalandığı, adli işlemlerin ardından Adnan Y., Mustafa Y. ve İsmail B.’ın 11/10/2017 tarihinde, Ekrem A., Mehmet C. Y., Veysi Ş. ve Velat A. 12/10/2017 tarihinde Muğla 1. Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.