playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

TOK: ALLAH’IN GAZABINA UĞRAYACAKLAR

29

 

Hakkari’nin  Yüksekova ilçesinde astsubay eşini ziyaretten dönerken Nurcan Karakaya ve 11 aylık oğlu Mustafa Bedirhan Karakaya’nın içinde bulundukları aracın geçişi sırasında PKK terör örgütü tarafından yola döşenmiş patlayıcının infilak etmesi sonucu Nurcan Karakaya ve Bedirhan bebek şehit oldu.

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok Nurcan Karakaya ve Bedirhan bebek için bir taziye mesajı yayınladı. Tok, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda  hain saldırıyı kınayarak PKK’nın siyasi uzantısı HDP’yi meclise taşıyanlara sert tepki gösterdi.  Tok “ Anne ve bebeğinin ölümüne sebep olanların Allah’ın gazabına uğrayacağına imanımız tamdır. Ama bu hain terör örgütüne destek verip bunları Meclis’e taşıyan bu kahpeliğe sessiz kalanlarında aynı acıyı yaşamaları diliyorum. Bu acıyı unutmayacağız, unutturmayacağız. Devletimiz ve milletimiz bu illetin üstesinden mutlaka gelecektir. Şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli milletimize başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.