playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

TSK: “7 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ”

77

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), üs bölgelerine saldırı için hareket hâlinde oldukları keşif ve gözetleme vasıtaları ile tespit edilen bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik düzenlenen hava harekâtında Şırnak Silopi’de 2, Ağrı Diyadin’de 5 olmak üzere silahlı 7 teröristin etkisiz hâle getirildiğini açıkladı.
TSK’dan yapılan açıklamada, Hakkâri Yüksekova’da Van Elektrik Dağıtım Şirketine (VEDAŞ) ait araca bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından uzun namlulu silahlar ile silahlı saldırıda bulunulması sonucu VEDAŞ görevlisi 2 sivilin şehit olduğu, 3 sivilin de yaralandığı kaydedildi. Hakkâri Yüksekova’da güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında tespit edilen iki el yapımı patlayıcının imha edildiği ifade edildi.
Hakkâri merkezde güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında tespit edilen bir mağara içerisinde bir Kalaşnikof piyade tüfeği ve 26 Kalaşnikof piyade tüfeği fişeğinin ele geçirildiği belirtildi.

9 terörist cesedi ele geçirildi
5 Eylül 2017 tarihinde Muş ve Şırnak bölgelerinde icra edilen hava harekâtı sonrası bölgede yapılan arazi aramasında Muş merkezde bölücü terör örgütü mensubu 4 terörist cesedi ve bir yaralı teröristin beş Kalaşnikof piyade tüfeği, 445 Kalaşnikof piyade tüfeği fişeği, sekiz el bombası, çok miktarda yaşam malzemesi ile birlikte, Şırnak merkezde ise bölücü terör örgütü mensubu 5 teröristin cesedinin bir M-16 piyade tüfeği, bir araç telsizi, bir tablet bilgisayar ve bir küçük akü ile birlikte ele geçirildiği bildirildi.
Mardin Nusaybin’de bölücü terör örgütünden kaçan bir teröristin güvenlik güçlerine teslim olduğu ifade edildi.
Üs bölgelerine saldırı için hareket hâlinde oldukları keşif ve gözetleme vasıtaları ile tespit edilen bölücü terör örgütü mensuplarına yönelik icra edilen hava harekâtında Şırnak Silopi’de 2, Ağrı Diyadin’de 5 olmak üzere silahlı 7 teröristin etkisiz hâle getirildiği kaydedildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.