playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

TÜM AĞAÇ-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI’NDAN AÇIKLAMALAR

37

Tüm Ağaç-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Faruk Fırat Elif Mobilya çalışanlarıyla bir araya geldi. Çalışanları dinleyen Fırat, “Elif mobilya çalışanları diğer sendikalı çalışan mobilya işçileri gibi sendikal haklar istemekte.” dedi.

İşte Ömer Faruk Fırat’ın konuyla ilgili yazılı açıklaması:

Tüm Ağaç İş- Sendikası olarak bugün kıymetli Elif Mobilya çalışanları İle bir araya geldik. Elif mobilya çalışanları diğer sendikalı çalışan mobilya işçisi gibi sendikal haklar istemekte. Elif Mobilya Kayseri’mizin hızla büyüyen işletmelerinden biridir. Elif mobilya büyümekte fakat işçiye resmi haklar tanımamakta.fazla süre çalışma saatleri ve ücreti, olaya bağlı sosyal yardımlar ve diğer yardımlar. İzinler kesintiler. Düzgün bir maaş bordrosu.
Kıymetli Elif mobilya ve diğer tüm mobilya çalışanları. Bizle sendikalı olmasanız da emin olunuz ki sizler için gayret göstereceğiz.
Tüm Ağaç İş sendikası ” İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır” anlayışını içeren işçinin duasını, Allah’ın rızasını almak için çalışan bir sendikadır. Siz değerli işçilerimiz ile birlikte sizin alınterinizi tekrar sizlere hizmet olarak geri dönmesini sağlayacağız. Türkiye’de aidat alan hangi sendika işçiye ne vermiştir.

Sendikacılıkta kararlıyız, çalışkanız, tecrübeliyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.