playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Başkan Çolak: “Türklüğümüze sahip çıkmalıyız”

45

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, ilk röportajını Börü Gazetesi’ne verdi. İşte Başkan Çolak’ın kendisinden ve Ülkü Ocakları bünyesinde yapılan faaliyetlerden bahsettiği röportajı;

Öğrencilik Yıllarınızı Anlatır mısınız?
Kayseri’de ilkokulu okudum.İlkokuldan sonra ailem bana tipik Kayseri düşüncesinde ‘’git muhasebeci ol’’ dedi.Kayseri Ticaret ve Meslek Lisesi’ne yazdırdılar.O yıllarda okulumu başarıyla idame ettirdim ve okul temsilciliği yaptım.Burada arkadaşlarla bir proje geliştirdik ve öğrenci değişim programı dolayısıyla Hollanda’ya gittik.Hollanda’da Ülkü Ocakları’nın okul başkanlığı görevini yaptım.Güçlü bir teşkilatımız vardı.Farklı bir çok başarıya imza attık ve sevilen sayılan biri haline geldik.Ülkücü her zaman aktif olmalıdır diyoruz.Çok şükür biz bunu başardık.Üniversite sınavına girdim ve İşletme Bölümü’nü kazandım.Bazı sebeplerden dolayı okula gidemedim.Kayseri’de bir firmada müdür yardımcısı olarak işe başladım.Diğer yıl bir daha sınava girdim ve dış ticaret bölümünü kazandım.2011 yılında üniversiteden mezun oldum.Daha sonrasında Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı’nda farklı bir çok görevde bulundum.Görev bizim için şerefti.Her işimizi ülkücü olarak yaptık.Benim yaptığım işin camiayı ilgilendireceğini bildiğim için mütevazi bir hayat yaşamaya çalıştım.2013 yılında İstanbul’a gittim ve bir şirkette finansçı olarak işe başladım.İstanbul’da da Ülkü Ocakları’nın bir çok faaliyetine katıldım.Bir gün genel merkezimizden bir telefon geldi ve beni genel merkeze çağırdılar.Teşkilat biriminde görev aldıktan sonra genel başkanımızın özel kalem müdürlüğüne getirildim.Aynı zamanda genel merkez idari amirliği görevini de yürüttüm.İki buçuk yıl süren Ankara’da ki görevimizden sonra genel başkanımız tarafından Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı görevine getirildik.Bizler ülkücü ve teşkilatçı bireyler olarak genel başkanımız nerede ol derse orada oluruz, nerede öl derse orada ölürüz.
Ülkü Ocakları İle Ne Zaman ve Nasıl Tanıştınız, Kim Vesile Oldu?
Ailemden gelen milliyetçi bir gelenek vardır. Duvarda asılı olan bozkurt resmi ve üç hilallerin bile üzerimde çok büyük bir etkisi oldu. Küçüklükten beri bize milliyetçi duygular aşılanır oldu. Bunun yanısıra Anadolu çocuğuyuz, Anadolu insanı vatanını milletini seven milliyetçi birey olur. Teşkitla tanışmam ise lise 1. sınıfta oldu. Ocakta bize ağabeylerimiz yardımcı oldu. Okuldaki ülkücü arkadaşlarımız ile bizleri tanıştırdılar ve 2005 yılından itibaren teşkilata hizmet etmeye başladık.
Genel Başkan İle Nasıl Tanıştınız, Ondan Neler Öğrendiniz?
Kayseri’de görev yaparken genel başkanımız düzenlemiş olduğumuz çeşitli etkinliklere katılırdı.Az çok tanıma fırsatım olmuştu.Genel Başkanımız ile birebir tanışmamızın vesilesi eski İl Başkanı Selim Gümüş olmuştu.Genel merkeze gitmiştik.Daha sonra kendisinin özel kalemi olduğum için yakından tanıma fırsatım oldu.Genel başkanımız çok kültürlü,bilgili,disiplinli ve mütevazi biridir.Herkesin gönlünü alır.
Unutamadığınız ve Etkilendiğiniz Bir Olay Var mı?
Teşkilatın her günü bizim için bir anı.Tempolu bir yaşam içerisindeyiz.Genel başkanımız Devlet Bahçeli Kayseri’ye gelmişti.Elini öpmek ve fotoğraf çekilmek için kalabalığın içerisinden sıyrılarak yanına gittik, o günü hiç unutmam.Mükemmel bir duyguydu.Kendisi tüm Türklüğün lideridir.Eğer bir başkomutan lazımsa Balgat’ta Genel başkanlık koltuğunda oturmaktadır.
Boş Zamanlarınızı Nasıl Değerlendirirsiniz?
Boş zamanımız pek olmuyor ama yaratmaya çalışıyoruz.Spor yapmayı severim.Ankara’da iken her Pazar günü Eymir Gölü’nde 11 km koşardık.Burda da Ali Dağı’da yürüyüşler düzenlemeye çalışacağız.Türk’ün en büyük sporu olan ata binmeyi severim.Çok sayıda kitap okurum.
Kayseri Hakkındaki Düşünceleriniz Nelerdir?
Ben zaten buralıyım.Kayseri bizim memleketimiz.İnsan sayısı oldukça fazla olan kozmopolit bir şehir. 3 tane üniversitesi var.Kayseri’yi seviyoruz.Çok saygılı ve sevgili insanları var.Ocağımıza da bütün Kayserilileri bekliyoruz.
Türk Geçliğine Vermek İstediğiniz Bir Mesaj Var mı?
Vereceğimiz en güzel mesaj Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘’Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.’’Türklüğümüzü ve vasfımızı unutmadan Türk Milleti’ne nasıl faydalı oluruzu düşünmeliyiz.Gerektiği zaman da birlik olarak masaya yumruğumuzu vurmasını bilmeliyiz.Damarlarımızda ki asil kanı çeşitli uyuşturucu maddeler ile kirletmeden değerlerimizi korumalıyız.Türklüğümüze sahip çıkmalıyız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.