playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ÜLKÜ OCAKLARI KAYSERİ İL BAŞKANI VOLKAN ÇOLAK’TAN 10 KASIM MESAJI

43

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 79. ölüm yıl dönümü ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Başkan Çolak yayımladığı mesajda“ Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk bölünmüşbirmilletibirarayagetirerekTürkiyeCumhuriyetiDevleti’ninsarsılmaztemelleriniatmıştır. 57 yıllık hayatını Türk Milleti’ne adamış,bağımsızlıkyolundakarşısınaçıkanbütünzorluklarıaşarakTürktarihineyönvereneşsizisimlerdenbirisiolarakmilletimizingönülhazinesindekiyerinialmıştır.ÜlkücüHareketolarak; “Benim manevi mirasım, bilim ve akıldır” sözleriyleilelebetyaşayacakdiyerekmüjdelediğiTürkiyeCumhuriyeti’neyoltayineden Mustafa Kemal Atatürk’ünyürüdüğükutluyoldayürümeyekararlılıkladevamedeceğimizibelirtiyorum. Bu duyguvedüşüncelerleAtatürk’ünmanevivarlığınayönelikkalleşsaldırılarınhiçbirzaman sonuç vermeyeceğini yineliyor, Yüce Allah’tan kendisine rahmet diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.