ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN BAŞKAN DOĞAN’A ZİYARET

15

Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Özkara ve yönetim kurulu üyeleri, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. 
Oldukça sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Doğan, “Ülkesini, vatanını, bayrağını, ezanını seven, bunlar için mücadele eden gençlerle birlikte olmak bizi her zaman mutlu eder. Çünkü bizim de içimizde öyle bir gençlik var. Ha deseler Afrine’e koşacak o genç var içimizde. Türk Milleti bin yıllardır varlığını bunun için sürdürebilmiştir. O ruh bizde olduktan sonra isterse karşımızda en güçlü orduları olsun, onların hepsiyle baş ettik, ederiz de. Temel değerlere sahip, onları savunan, gerektiğinde onlar için her türlü mücadeleyi verebilecek gençlere ihtiyacımız var” dedi.
“15 Temmuz’da oldu, şimdi de var, yarında olacak” diyen Başkan Doğan, “Anadolu Müslüman yurdu olduğu sürece bu mücadele kıyamete kadar olacak. Bu mücadelede birbirimize ihtiyacımız var. Bakış açıları, siyasi görüşler bir renktir, tabi ki olacak. Biz, sizleri seviyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. MHP’nin, Devlet Bahçeli’nin, hem 15 Temmuz, hem de mili çıkarlarımız konusundaki mili duruşları takdir edilecek bir durumdur. Bu anlamda kendisine ayrı bir sempatim var. Bahçeli, olması gereken yerde ve zamanda duruşunu göstermiş, devlet adamlığını göstermiş birisidir. Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yedi düvelle mücadelesini kahramanca veriyor. Devlet Bahçeli gibi yiğit, sözünü, özünü vatana, millete, bayrağa adayan liderlere ihtiyacımız var” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.