playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ÜLKÜCÜ ŞEHİT FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU ÇEŞMESİ AÇILDI

74

20 Şubat 2015 tarihinde Ege Üniversitesi yerleşkesinde PKK’lı teröristlerce şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu için Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığınca yaptırılan çeşme, yapılan açılış töreniyle hizmete sunuldu.
Cumhuriyet Meydanı parkında yer alan çeşme için yapılan törene Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, MHP Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törende bir konuşma yapan Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak “ Ege Üniversitesi’nde PKK’lı kalleşlerce şehit edilen üniversite başkanımız ülkücü şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun anısına bir hayır yapmak istedik. Bu amaçla Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda bu çeşmeyi yaptırarak şehidimizin aziz ruhu için milletimize hizmete sunuyoruz. Bu çeşmeden su içen herkes, başta ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu olmak üzere, Ülkücü Hareket uğrunda toprağa düşenler için, bu vatanın müdafaasında ve 15 Temmuz’da verdiğimiz şehitlerin ruhları için bir dua okunması bizleri mutlu edecektir.” dedi.
Başta Fırat Yılmaz Çakıroğlu olmak üzere tüm şehitlerin unutulmayacağını belirten MHP Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy ise “Tüm şehitlerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyorum. Ülkü Ocakları bu davranışı ile şehitlerimizi asla unutmayacağını göstermiştir. Bu örnek girişimde bulunan başta Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak olmak üzere tüm ülkücü kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bizler bu dava uğrunda bedel ödeyenleri asla unutmayız. Bu çeşme de bunun bir örneğidir.” Dedi.
Yapılan Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu çeşmesi hizmete geçti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.