playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Ülkücü’nün Ülkücü’ye siyaseti olmaz; kardeşliği olur.

134

Kayseri Milliyetçi Ülkücü Hareket’in kalesidir. Bunu kimse inkar edemez. Kayseri’de her yol ülkücülere çıkar. Her yol ülkücülerden geçer. Bu şehirde ülkücü hareketin girmediği ev yoktur. Mutlak ve muhakkak herkesin tandığı sevdiği saydığı bir ülkücü olmuştur, olacaktır.

İddia etmiyorum, burada bir tespiti sizlerle paylaşıyorum.  Ama sadece bu şehirde ülkücülerin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Diğer siyasi partilerin ve oluşumların samimiyetten ve dava ruhundan uzak yapısına rağmen, her nedense onların kepazeliklerinden çok Milliyetçi Ülkücü Camiada ki ufak tefek kırgınlıklar daha çok ön plana çıkıyor.

Aslında da Milliyetçi – Ülkücü Camianın Kayseri’de ne denli etkili olduğunu ortaya koyuyor.

İşin özüne bakarsanız, Ülkücü siyaset yapar. Ülkücü bu ülkenin geleceği için hemde en iyi siyaseti yapar. Ama ülkücü ülkücüye siyaset yapmaz, yapmamalı!

Ülkücünün Ülkücüye kardeşliği olmalıdır. Dostluğu olmalıdır. Dava arkadaşlığı olmalıdır. Bizleri biribrimize bağlı kılan ülkücülük hukukumuzun her türlü olaydan, menfaatten ve beklentiden önce olması gerekir.

Bizi birbirimize sevdiren ve saydıran Rabbimize şükürler olsun. Bu sevgi bağını her türlü olumsuzluğa rağmen kopartman Rabbimize yine binlerce kez şükürler olsun.

Başbuğ Alparslan Türkeş’in izinden ayrılmayan, Lider Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatlarını yerine getiren, “Lider-Doktrin-Teşkilat” anlayışını hayatına hakim kılan Türk Milliyetçileri’nin ve Ülkücülerin birlik ve beraberlik duası ile Allah’a emanet olun.

Kürşat’ın nağrasıyla Tanrı Dağı’ndan inan çerilerin ruhunu, gönlünde taşıyan herkese selam olsun.

İŞTE BİZ BURDAYIZ

Cenab-ı Allah Devletimize ve Milletimize zeval vermesin. Yüz yıllardır süre gelen Türk’ün Devlet geleneğinde Bozkurt hep Türklere öncü olmuş, sembol olmuştur.

Bizlerde Türk Milleti’nin sevdalıları olarak çıktığımız bu kutlu yolda Bozkurt’u kendimize öncü edindik. Türk Milliyetçiliği fikriyatına hizmet edeceğini düşündüğümüz “Börü” gazetemizi bugün sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Gazetemiz Kayseri’de bir ay boyunca tüm bayilerde olacak. Posta yoluyla da Hakkari’den İzmir’e, Adana’dan, Samsun’a kadar Türkiye’nin dört bir yanına ulaşacak.

Sizlerin, destek ve duaları ile inşallah Türk Milliyetçileri’nin sesi, soluğu olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile bizlere destek veren Türk Milleti’nin asil evlatlarına ve ülkücü hareketin kıymetli mensuplarına teşekkür ediyorum.

İşte biz buradayız! Tükenmedi neslimiz!

Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin. Ne Mutlu Türk’üm diyene!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.