playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Uyuşturucu satıcılarına ceza yağdı

127

KAYSERİ’de uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda tutuklanan 7 kişi, 6 ile 10 yıl arasında değişen hapis cezalarına çarptırıldı.

Narkotik Suçlar Büro Amirliği polislerinin uyuşturucu satıcılarına yönelik gerçekleştirdiği operasyonda, Gaziantep’ten getirdikleri uyuşturucuları satmak isteyen Şeref Yaşar, Tacettin Kök, Oğuzhan Türkoğlu, Alpaslan Kurnaz, Özgür Mahmut, Yusuf Akbudak ve Koray Öztürk yakalandı. Şüphelilerin ev, otomobil ve üzerlerinde yapılan aramada 250 gram bonzai, 325 gram metamfetamin ve 128 gram esrar ele geçirildi. Şüpheliler çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Kayseri 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan sanıklar karar duruşmasına çıktı. Sanıklardan Şeref Y. ve Tacettin K. uyuşturucu ticareti yaptıklarını kabul ederken, diğer sanıkların suçsuz olduklarını söyledi. Yargılama sonunda mahkeme heyeti Şeref Yaşar’a ‘Uyuşturucu Madde Ticareti’ suçundan 10 yıl 5 ay, Tacettin Kök’e, aynı suçtan 6 yıl 3 ay, diğer sanıklar Oğuzhan Türkoğlu, Alpaslan Kurnaz, Özgür Mahmut, Yusuf Akbudak, ve Koray Öztürk’a da 8’er yıl 4’er ay hapis cezası verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.