playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

VATMAN’DAN ENGELLİYE “AKÜLÜ SANDALYE” DESTEĞİ

92

Kayseri Ulaşım A.Ş. bünyesinde Vatman olarak görev yapan Şükrü İlhan, 12 yaşından beri engelli olan 26 yaşındaki vatandaşa akülü sandalye alarak destek oldu.

Birleşmiş Milletlere üye 156 devletin aynı tarihte yani 10-16 Mayısta kutladığı Engelliler Haftası kapsamındaki etkinliklerden etkilendiğini anlatan Vatman olarak görev yapan Şükrü İlhan,

12 yaşından sonra geçirdiği kas hastalığı sonucu yatağa mahkum kalan 26 yaşındaki Emrah Coşkun’un durumundan etkilendi. Emrah’a yardımcı olmak isteyen Şükrü İlhan, genç adamın evden dışarı çıkabilmesi ve engellerini aşması için akülü sandalye almaya karar verdi.

Emrah Coşkun’a sandalyesini teslim eden Şükrü İlhan, “Emrah sandalyeyi görünce çok mutlu oldu. Onun mutluluğu beni öyle etkilediki. İnsanların engelli adayı olduklarını unutmamaları gerekiyor. Bugün Emrah kardeşimizin yerinde ben yada şu an bunu yaşamayan milyonlarca insan olabilirdi. Ben Emrah için birşeyler yapmak istedim ve akülü sandalye alarak destek olmaya çalıştım” dedi.

Akülü sandalyesiyle dışarı rahat çıkmaya başladığını anlatan Emrah Coşkun ise, “Yürüyemediğim için işsizim. 12 yaşından beri bu engeli aşmaya çalışıyordum. Şükrü İlhan bu durumumu görünce akülü sandalye ile bana destek oldu. Şimdi daha rahat dışarı çıkıp dolaşabiliyorum. Hiç kimse özürlü veya engelli olmasın. Hayırsever ve yardımseverlerimiz olduğu sürece aşılmayacak engel yoktur. Şükrü İlhan’ın sağladığı akülü sandalye ile bende daha çok insana ulaşabiliyorum. Bazı çalışmalara da katılarak bundan sonrası için yararlı olacağıma inanıyorum. İnsanlar için iyi şeyler yapabilmek için buna ihtiyacım vardı. Kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.