playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Yanan Ormanlık Alanı MHP Ağaçlandırmak İstiyor

52

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, Sarayköy ilçesinde geçtiğimiz günlerde yanan yaklaşık 500 hektar ormanlık alanı ağaçlandırarak “Devlet Bahçeli Hatıra Ormanı” oluşturmak istediklerini söyledi.
MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, görevden alınan ilçelerin yerine atamaların yapıldığına dikkat çekerek MHP’nin yaklaşan yerel, genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlandığının belirtti. Birtürk, “22 Şubat 2016’da göreve geldiğimizden itibaren Pamukkale ve Merkezefendi ilçe yönetimlerini değiştirdik. Çalışmalar devem ederken, kongre süreci başladı. İlçe kongrelerimizi ve 11 Haziran 2017 de il kongremizi yaptık. Çalışmalarımıza hızla devam ederken, 4 ilçemizde devam eden uyumsuzluktan dolayı, uzun zamandır ayrılık söz konusuydu. Bu sebeple Honaz, Bekilli, Baklan, Beyağaç ilçe yönetimlerini görevden aldık. Honaz, Beyağaç, Baklan’ı atamasını yaptık. Bu süreçte muhalefet partisi olmamıza rağmen içimizdeki muhalefet ile yol ayrımı oldu. Mahkemeler süreci oldu ama bizler dimdik teşkilatımızın başındayız. Önümüzdeki süreçte hedefimiz 30 Mart 2019 seçimlerinde ilçelerimizi kazanmak, milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine teşkilatımızı en iyi şekilde hazırlamak. Mahalle temsilcilerimiz, bölge toplantılarımız, milletvekili adaylarımız, meclis üyesi adaylarımızı tespit etmek gibi istişareler sürdürüyoruz” dedi.

Devlet Bahçeli Hatıra Ormanı
Sarayköy ilçesinde yanan bölgedeki ağaçlandırma çalışmalarını üstlenmek istediklerini belirten Cafer Birtürk, “Sarayköy ilçesi sınırlarında meydana gelen yangın sonrası geçmiş olsun dileklerimiz ilettik. Sarayköy’deki 500 dönüm alan yangından dolayı yok oldu. Burasının kendi imkanlarımız ile devlet ne kadar yer gösterirse Devlet Bahçeli Hatıra Ormanı için sayın genel başkanımıza ilettik, memnun oldu, müsaade etti. Biz de bu yer ile ilgili çalışmalarımızı başlattık. Oraların ağaçlandırılmasına katkı sağlamak için inşallah başarırız diye düşünüyoruz” ifadelerini kaydetti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.