playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

YARGITAY ÜYELERİ ANITKABİR’DE

107

Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ve beraberindeki Yargıtay üyelerinden oluşan heyet, adli yıl açılışı nedeniyle Anıtkabir’i ziyaret etti.
Aslanlı Yol’dan yürüyerek Atatürk’ün mozolesine çelenk bırakan Yargıtay heyeti, saygı duruşunda bulundu. Anı fotoğrafı çekilmesinin ardından Misak-ı Milli Kulesi’ne geçildi ve İsmail Rüştü Cirit tarafından Anıtkabir Özel Defteri imzalandı. Cirit deftere şunları yazdı:
“Cumhuriyetimizin kurucusu yüce önder Atatürk,
Açılışını yaptığımız adli yıl içerisinde kuruluşunun 150. yılını kutlayacak olan Yargıtay’ın Başkan, Başsavcı, daire Başkanları ve üyeleri ile birlikte huzurundayız. İnsan sevgisine özgür düşünceye, kişi hak ve özgürlüklerine saygılı demokratik bir hukuk düzeni içinde akla, bilime, laikliğe ve milli değerlere dayalı bir anlayışla, dünya uluslar ailesi içerisinde uygar ve saygın yerimizi almak için yorulmaksızın çalışacağız. Bize göstermiş olduğunuz ‘Türk milletinin en medeni ve en müreffeh millet olarak varlığını yükseltmek’ hedefi bizim pusulamızdır. 2017-2018 Adli yılının tüm yargı çalışanlarına, milletimize ve insanlığa hayırlı olmasını diliyorum.
Aziz hatıranız önünde hepimiz saygıyla eğiliyoruz. Ruhunuz şad olsun.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.