playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

YÜCEBAŞ’TAN GAZİLER GÜNÜ MESAJI

40

Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş 19 Eylül Gaziler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Yücebaş, “Gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin yakınları milletimize tevdi edilmiş en kıymetli emanetlerdir.” dedi.

Yüce Türk Milleti, tarihin hiçbir döneminde bağımsızlığından, vatanın bölünmez bütünlüğünden, bayrak sevgisinden, milli ve manevi değerlerinden asla ödün vermemiştir.
Aziz milletimizin asırlardır Anadolu toprakları üzerinde verdiği varoluş mücadelesinin şifresi “ölürsem şehit, kalırsam gazi” söyleminde gizlidir.
Vatanın bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzuru, güvenliği ve esenliği için büyük bir şerefle görev yaparak gazilik mertebesine ulaşan kahramanlarımız, bizim gurur kaynağımızdır.
Gazilik, aziz milletimizin vatanseverliğinin, kahramanlığının, fedakârlığının yaşayan destanıdır. Gazi ise bu destanı yazan kahramanın ta kendisidir.
Gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin yakınları milletimize tevdi edilmiş en kıymetli emanetlerdir. Vatanseverlikleri, cesaretleri ve unutulmaz hizmetleriyle örnek aldığımız gazilerimize hak ettikleri saygı ve hürmeti göstermek, hayatta kalanları hatırlamak ve sorunları ile yakından ilgilenmek ülkücüler olarak en büyük sorumluluğumuzdur.
Ülkücü ve Milliyetçi Hareket mensupları olarak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün imkânlarıyla şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olmaya devam edecektir.
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu toprakları bizlere emanet eden bütün şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla yad ediyor, vefat eden gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olanlara uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.