playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

YÜCEBAŞ’TAN VETO’YA DESTEK

38

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy’un kendisinden randevu talebinde bulunan Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’a randevu vermediği ortaya çıkmıştı.

MHP Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş’ta Ersoy’un bu vetosuna destek vererek, “MHP Kayseri il başkanı, başkanımız, sayın ; Baki Ersoy tarafından veto yemeye devam edeceksiniz. Kirlisiniz, şaibelisiniz.” dedi.

Yücebaş şunları söyledi:

“Kurumlar ele geçirilirken ,kim ve kimlerin kumpası ile bu kurumlar ele geçirilmiş,hangi güç arkalarında kamuoyunca malumdur.Kimlerin desteğini alarak bu kurumlardaki yapılanmayı yerle yeksan ederek ,peşrev çekerek çöreklenen ,malum kişiler ,randevu üzerine randevu talepleri geri çevrilmelerine rağmen hala randevu taleplerinde bulunmaları izahı güç ve düşündürücüdür. Bilinmelidir ki Fetö kapsamında suç sadece marabalar da değildir.Bunun STK ve siyasal uzantıları vardır ve hala görevlerine devam etmektedir.Bunlar muatab bularak bulundukları kurum un etiketini kullanarak kendilerini aklama girişimleri kamu vicdanında yer bulmayacaktır.İşte bu cihetle sizin kumaşınızı iyi bilen MHP Kayseri il başkanı, başkanımız, sayın ; Baki Ersoy tarafından veto yemeye devam edeceksiniz. Kirlisiniz , şaibelisiniz .Bu şaibe ortadan kalkmadan ,hak ettiğinizi bulmadan İl beyimiz Baki Ersoy tarafından her ortamda ,her alanda veto edilmeniz ,randevu taleplerinizin geri çevrilmesi kaçınılmaz bir sondur.İpinizi pazara çıkaracak bilgiler ve birikim onda mevcuttur.Tavrına ,duruşuna desteklerimiz sonsuzdur.Yüreğin dert görmesin sayın başkanım,alkışlar size…”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.